DB Schenker přiveze na Hungaroring tým Mercedes-AMG Petronas Motosport

DB Schenker přiveze na Hungaroring tým Mercedes-AMG Petronas Motosport / Foto zdroj: DB Schenker

logo DB SCHENKER

 

 

Přepravní experti DB Schenker budou 28. až 30. července spolu s ostatními diváky na Velké ceně Maďarska na Hungaroringu držet palce „svému týmu“.

 

DB Schenker je totiž oficiálním logistickým partnerem stáje Mercedes-AMG Petronas Motorsport. Na starosti má vybudování a přepravu kompletního zázemí týmu během všech evropských velkých cen.
DB Schenker přiveze na Hungaroring tým Mercedes-AMG Petronas Motosport / Foto zdroj: DB Schenker DB Schenker přiveze na Hungaroring tým Mercedes-AMG Petronas Motosport / Foto zdroj: DB Schenker

DB Schenker zajišťuje hladký průběh příprav i samotného závodu, aby se mohli týmoví jezdci Lewis Hamilton a Valtteri Bottas pokaždé znovu bezstarostně postavit na start. Pět stejných stříbrných závodních tahačů a flotila bílých návěsů Mercedes-Benz Actros v barvách DB Schenker přepravuje dva monoposty Mercedes-AMG F1 W08 EQ Power+, náhradní díly, vybavení zázemí mechaniků a týmových inženýrů v boxech a také mobilní ubytovací moduly. Specialisté z ‘DB Schenker’ budou navíc zodpovědní za stavbu celého zázemí.

To obnáší i konstrukci třípatrového obytného domu z černých a šedých propojených kontejnerových modulů. Tento mobilní komplex s kuchyní a střešní terasou slouží jako místo pro setkávání VIP hostů, závodníků, vedení týmu a médií. ‘DB Schenker’ také zajišťuje kompletní výbavu interiéru – od elektrických přípojek až po nábytek. Stavba zázemí pro týmové inženýry vyžaduje vysokou přesnost, protože dva návěsy musí kvůli správné instalaci a propojení počítačového vybavení zaparkovat přesně vedle sebe.

Jádro týmu, které čítá přes třicet řidičů, techniků a projektových manažerů, zajišťuje hladkou a včasnou přepravu vybavení stáje na všechny závody Evropské Grand Prix. Každá přeprava je do posledního detailu naplánována několik měsíců dopředu. Letos tak ‘DB Schenker’ obstará logistiku týmu během sedmi evropských závodů od května v Barceloně ve Španělsku do září v italské Monze, a to včetně všech tréninků, testování a propagačních akcí.

/Tisková zpráva, SCHENKER spol. s r. o., https://www.dbschenker.cz/