Linde Material Handling a Lucie Výborná zvou na závod vysokozdvižných vozíků JEŠTĚRKA CUP 2017

Linde Material Handling a Lucie Výborná zvou na závod vysokozdvižných vozíků JEŠTĚRKA CUP 2017 / Foto zdroj: Linde Material Handling

logo - Linde Material Handling

 

 

Česká pobočka společnosti Linde Material Handling (Linde MH), to z a poskytovatele logistických řešení, a moderátorka Lucie Výborná připravily videopozvánku na 10. ročník legendárního závodu Ještěrka Cup 2017.

 

Unikátní mistrovství řidičů vysokozdvižných vozíků se koná v sobotu 2. září v Praze na Letenské pláni.

Letos to bude velké, slibuje v aktuální videopozvánce oblíbená moderátorka Lucie Výborná. Tradiční soutěž nejlepších řidiček a řidičů vysokozdvižných vozíků totiž slaví 10. výročí. Diváci se mohou těšit na nevšední a velmi náročné disciplíny, v nichž závodníci na cestě za vítězstvím předvedou to nejlepší ze svého řidičského umění. Zápolit budou v rychlosti, přesnosti a schopnosti bezpečné manipulace, to vše navíc na dvou typech skladových vozíků – na retraku a čelním vozíku.

Na fanoušky Ještěrka Cupu čeká také bohatý doprovodný program: sportovně-zábavní areál bude připraven uvítat na svých atrakcích malé i velké návštěvníky, o hudební zážitek se postará kapela Support Lesbiens a k dispozici bude rovněž velký výběr občerstvení. A protože Ještěrka Cup slaví kulaté narozeniny, nebude chybět ani obrovský narozeninový dort.

Linde Ještěrka Cup 2017 se uskuteční v sobotu 2. září 2017 od 8.30 hod. na Letenské pláni (naproti stadionu fotbalové Sparty). Akce je pro všechny návštěvníky zdarma.

Aktuální informace o Ještěrka Cupu 2017 můžete sledovat na Facebooku: https://www.facebook.com/jesterkacup/

 

/Tisková zpráva, Foto zdroj: *Linde Material Handling Česká republika s.r.o., www.linde-mh.cz., mediální zastoupení: Crest Communications a.s./