Scania představí novou řadu vozidel do náročných podmínek

Scania představí novou řadu vozidel do náročných podmínek / Foto zdroj: Scania Czech Republic, s.r.o.

scania logo

 

 

Jsou robustní, ale zároveň elegantní a dokonale navržená pro ty nejnáročnější úkoly.

 

Už za pár dní představí společnost Scania zcela novou řadu vozidel pro stavební segment. Slavnostní odhalení můžete sledovat živě na www.nextgenscania.com 4. září od 19:30.

„Společnost Scania má po celém světě miliony fanoušků a společně se zákazníky a řidiči jsme je pozvali, aby se k nám připojili k této významné události,“ říká Erik Ljungberg, senior viceprezident pro korporátní komunikaci.

V nadcházejících dnech bude společnost Scania poskytovat na sociálních sítích krátká videa, která postupně poodhalí novou řadu vozidel. „Víme, že mnozí mají zájem vidět, co Scania už za pár dní představí, a přestože si to nejlepší necháme až na samotné slavnostní představení, můžeme i tak slíbit vzrušující záběry.“

S novou řadou, která se zaměřuje na stavební segment, chce Scania zákazníkům nabídnout vozidla s odolnou konstrukcí pro ty nejnáročnější podmínky. A aby s nimi mohli být zákazníci i řidiči spokojení, vývoj trval několik let. Výsledek usilovné práce bude představen 4. září.

Od 19:30 uvidíte a uslyšíte vše podstatné o vlastnostech těchto vozidel

Během živého vysílání bude nová řada testována přímo na staveništi a sami se tak můžete podívat, jak vozy pracují v reálných situacích. Konstrukční řada představuje druhý krok v nových generacích nákladních automobilů společnosti ‘Scania’. Po představení všeobecně uznávaných nákladních vozů pro dálkovou přepravu, staví společnost ‘Scania’ na technologických inovacích, aby se ujala další velké výzvy.

Připojte se k nám 4. září prostřednictvím živého vysílání nebo přes Facebook live a podívejte se na úžasné možnosti nových vozidel ‘Scania’. Aby vám nic podstatného neuniklo, můžete se také zaregistrovat na webu nextgenscania.com a dostávat tak včas upozornění na nejnovější videa a informace.

/Tisková zpráva, Viktor Tamayo, PR and Communication Coordinator. Scania Czech Republic s.r.o. je dceřinou společností švédské firmy ‘Scania CV AB’. /