Společnost Kögel se představí na veletrhu Solutrans 2017 v Lyonu

Společnost Kögel se představí na veletrhu Solutrans 2017 v Lyonu / Foto zdroj: Kögel Trailer GmbH & Co. KG |

Logo-Koegel

 

•  Pět špičkových výrobků Kögel na veletržním stánku
•  Světová premiéra: Návěsový telematický modul Kögel s automatickým rozpoznáváním pneumatik

Společnost Kögel bude na letošním veletrhu Solutrans v Lyonu, který se koná od 21. do 25. listopadu 2017, prezentovat své portfolio pro oblast spedice a stavebnictví v hale 4.2 na stánku 4 L 174.

 

Bude k vidění návěs Cargo Coil s nástavbou FlexiUse, skříň Box pro přepravu suchého zboží, 3 nápravový sklápěč, náprava KTA a nový telematický modul s automatickým rozpoznáváním pneumatik. Společnost Kögel bude tedy vystavovat řešení prověřená praxí s udržitelnou přidanou hodnotou.

 

To nejlepší z dílny Kögel na veletrhu Solutrans

 

Návěsový telematický modul Kögel s automatickým rozpoznáváním pneumatik

Společnost Kögel na veletrhu Solutrans poprvé představí nový návěsový telematický modul s automatickým rozpoznáváním pneumatik. Tento celosvětově jedinečný systém automaticky lokalizuje senzory pro sledování tlaku v jednotlivých pneumatikách. Nyní je tedy možné snadno a rychle vyměnit pneumatiku v kterékoliv dílně. Odpadá totiž zdlouhavý a drahý manuální proces učení senzorů pomocí softwaru nebo speciálního skeneru známý z dosavadních systémů.

Kögel náprava návěsu KTA

Zcela nově se Kögel náprava návěsu KTA montuje sériově u mnoha variant produktových řad Kögel Cargo, Kögel Lightplus, Kögel Cool – PurFerro quality, Kögel Box a různých podvozků. Tato náprava se snadnou údržbou je dokonale přizpůsobena pro návěsy Kögel a díky jedinečnému „dvojitému pérování“ z měkkého gumového ložiska a vodicímu ramenu z pružinové oceli výrazně zlepšuje jejich jízdní vlastnosti.

3 nápravový korbový sklápěcí návěs Kögel

3 nápravový korbový sklápěcí návěs s ložným objemem 27 m³ vystavený na veletrhu Solutrans představuje variantu s 5 milimetrů silným dnem a 4 milimetry silným hydraulickým zadním výklopným čelem ze zušlechtěné oceli Hardox-450 a s bočnicemi z vysoce pevného 4 milimetry silného ocelového plechu S700. Tato kombinace je optimální pro každodenní praktické využití při převozu materiálu z demolic, štěrku a sypkých materiálů všeho druhu.

Kögel Box

Společnost Kögel vystaví skříň Box pro přepravu suchého zboží se stěnami z překližky a průsvitnou střechou ze sklolaminátu. Díky minimální vlastní hmotnosti se základní výbavou od 6 100 kilogramů má Kögel Box dostatečné užitné zatížení. Skříň pro přepravu suchého zboží nabízí nejvyšší kvalitu přepravy a ochranu před vlivy okolního prostředí i krádežemi. Díky četným možnostem výbavy lze navíc vozidlo do značné míry individuálně přizpůsobit potřebám konkrétního zákazníka.

Kögel Cargo Coil s nástavbou FlexiUse

Tento bestseller značky Kögel je ideální pro použití v evropské tuzemské dopravě. Návěs Cargo Coil vyniká svou robustností, rozsáhlou sériovou a různorodou individuální výbavou. Kromě vysoké kvality zpracování přesvědčí Kögel Cargo Coil také nízkými náklady na údržbu a enormní všestrannou použitelností. Tento návěs je díky velkému rozsahu nastavení nástavby FlexiUse vhodný nejen pro přepravu cívek a pásových rolí, ale poslouží skvěle i pro řadu dalších rozmanitých přepravních úloh.

 

/Tisková zpráva – zdroj & fotografie, Kögel, s.r.o., Dvořisko 1219, CZ-56537 Choceň, http://www.koegel.com/cz/vyrobky/