Ceny nového Nissanu Micra na českém trhu

Ceny nového Nissanu Micra na českém trhu / Foto zdroj: NISSAN

LOGO NISSAN

 

 

Nový Nissan Micra, který byl představený na mezinárodním autosalonu v Paříži v roce 2016, nastavuje nové standardy v B segmentu prostřednictvím odvážného designu, moderního interiéru z vysoce kvalitních materiálů, inovativních technologií a výjimečných jízdních vlastností.

 

Už dnes je možné zcela nový Nissan Micra objednat v síti autorizovaných dealerů značky Nissan. Cena nového Nissanu Micra začíná na 259 000 Kč.
Ceny nového Nissanu Micra na českém trhu / Foto zdroj: NISSAN Ceny nového Nissanu Micra na českém trhu / Foto zdroj: NISSAN Ceny nového Nissanu Micra na českém trhu / Foto zdroj: NISSAN Ceny nového Nissanu Micra na českém trhu / Foto zdroj: NISSAN

Klíčem k atraktivitě nového Nissanu Micra je jeho výrazný, sportovně laděný vzhled. Luxusní a stylový design se týká také interiéru. Kvalitní kabina vozu se totiž už v základní výbavě pyšní dvoubarevným provedením a materiály měkkými na dotek. Výhradně pětidvéřový skelet karoserie hýčká řidiče a spolujezdce nejlepší ergonomií ve své třídě bez toho, že by to bylo na úkor prostoru pro cestující vzadu. Dostatečně velký zavazadlový prostor snadno uspokojí potřeby zákazníků.

Zcela nový Nissan Micra má také vynikající jízdní vlastnosti. Jeho dynamický výkon je výsledkem dokonalé rovnováhy mezi svižností, vzrušením a pocitem bezpečí, který vychází z jistého ovládání a předvídatelného chování.

Vůz přichází se třemi motory – dvěma zážehovými (1,0 l s výkonem 73 koní a 0,9 l s turbodmychadlem a výkonem 90 koní) a jedním vznětovým (1,5 l s výkonem 90 koní) – které doplňuje pětistupňová manuální převodovka.

Ceny nového Nissanu Micra na českém trhu / Foto zdroj: NISSAN Ceny nového Nissanu Micra na českém trhu / Foto zdroj: NISSAN
Na výběr je celkem 5 dobře známých výbav: Visia, Visia+, Acenta, N-Connecta a Tekna

Základní výbava Visia nabízí 6 airbagů, ABS, ESP a brzdový asistent a inteligentní automatické nouzové brzdění. Také asistent rozjezdu do kopce, omezovač rychlosti, LED světla pro denní svícení, elektricky nastavitelná zpětná zrcátka. Výbava zahrnuje i elektricky ovládaná přední okna, palubní počítač a 15″ ocelové disky s kryty. Cena modelu v této výbavě je 259 000 Kč.

Visia+ s benzínovým motorem 1,0l 73k stojí 294 000 Kč a nabízí navíc manuální klimatizaci a audiosystém s dvěma reproduktory, podporou MP3 a USB připojením.

Úroveň výbavy Acenta zahrnuje audiosystém se 7″ dotykovým displejem, palubní počítač s 5″ TFT displejem, tempomat, přední kliky dveří a zpětná zrcátka v barvě karoserie, 16” ocelové disky s kryty. Od úrovně Acenta je také možné upravit si svůj vůz pomocí personalizace exteriéru a interiéru – k dispozici je více než 100 možných kombinací. Základní cena výbavy Acenta je 310 000 Kč.

Ve verzii N-Connecta, jejíž ceny startují na 349 000 Kč, obsahuje výbava 16″ hliníková kola, automatickou klimatizaci a systém NissanConnect se 7″ barevnou dotykovou obrazovkou. Dále kožený volant, přední mlhová světla, elektricky nastavitelná, sklopná a vyhřívaná zpětná zrcátka s LED směrovými ukazately a zatmavená zadní skla.

Nejvyšší stupeň výbavy Tekna nabízí 17″ hliníková kola a inteligentní klíč se startovacím tlačítkem. Dále unikátní audiosystém Bose Personal, speciálně navržený pro nový Nissan Micra, s reproduktory v hlavové opěrce řidiče. Součástí je i zadní parkovací kamera se zadními senzory. Takto vybavený Nissan Micra s benzínovým turbomotorem 0,9l (90k) stojí 374 000 Kč.

Ceny nového Nissanu Micra na českém trhu / Foto zdroj: NISSAN
Ceny nového Nissanu Micra na českém trhu / Foto zdroj: NISSANZcela nový Nissan Micra představuje také technologickou špičku.

Je vůbec poprvé k dispozici s celou řadou technologií, které jsou obvykle součástí výbavy dražších modelů. Tyto technologie nejsou novinkou pouze pro novou Micru, ale pro celý segment. Patří mezi ně inteligentní systém upozornění na vybočení z jízdního pruhu. Jde o bezpečnostní systém, který v případě potřeby dokáže jemnými korekcemi vrátit Micru do správného směru jízdy. Z dalších technologií jsou to systém rozpoznávání dopravních značek, automatické přepínání světel a automatické nouzové brzdění (včetně rozpoznávání chodců). K dispozici je i panoramatický kamerový parkovací systém s monitorováním pohybujících se objektů za vozidlem.

Mezi volitelnou výbavu dále patří vyhřívaná přední sedadla, systém Stop/Start, LED přední světlomety nebo kožené čalounění.

Už dnes je možné zcela nový Nissan Micra objednat v síti autorizovaných dealerů značky Nissan.

Kompletní ceník je k dispozici „ZDE“

/Tisková zpráva, *Nissan Motor Co., Ltd, Public Relations, http://newsroom.nissan-europe.com/cz/cs-cz /