Vršecký se chystá na Slovensko

logo BUGGYRA RACING

 

Víkend se pro „tahačovou“ část týmu Buggyra Racing ponese ve znamení dalšího podniku EP tahačů.

 

Vůbec poprvé v historii se pojede na Slovensku, na premiéře nebude chybět ani nejúspěšnější trucker domácí historie David Vršecký.
Vršecký se chystá na Slovensko / Foto zdroj: BUGGYRA media

Nejrychlejší trucker historie hodlá na Slovakia Ringu podpořit prozatímního suverénního lídra Adama Lacka. Zároveň pak doufá, ve větší bodový přísun, než tomu bylo před dvěma týdny při comebacku na Nürburgringu.

„Přestože mě ještě neopustil závodnický duch, věřte mi, že budu velmi rád tomu, pokud jediným jezdcem, který mě na Slovensku porazí, bude Adam. Na druhou stranu mi Nürburgring moc nevyšel a vzhledem k tomu, že jsem snad ještě stále nepřišel v Evropě o renomé, rád bych zkusil bednu,“ říká David se smíchem. „K tomu, ale budu nejspíše Adama potřebovat, protože nevím o žádném jiném truckerovi, který má se Slovakia Ringem větší zkušenosti. Nejspíše ve středu si na to sedneme.“

Vzhledem k tomu, že Robin Dolejš je aktuálně součástí technického týmu na Silk Way Rally, bude David na Slovensku působit vedle role jezdecké rovněž v pozici technického ředitele. „Nevidím v tom problém. Máme sehranou partu mechaniků, Adam už zná Buggyru skoro tak dobře, jako já. Kromě toho to máme kousek domů, v případě nouze jsme schopni vše nezbytné dopravit na Slovensko v řádech hodin,“ dodává dvojnásobný mistr Evropy.

/BUGGYRA media, Petr Bošnakov, http://www.buggyra.com/