Je úžasné, když vás nic nebrzdí. Nový #Nissan #LEAF. Jednoduše úžasný.

LOGO NISSAN

 

Nový Nissan LEAF dostane vylepšený aerodynamický design, který ještě zvýší jeho efektivitu a umožní řidičům dojet dále na jedno nabití.

 

Aerodynamika je klíčem k tomu, jak efektivně elektromobil jezdí. Menší odpor vzduchu a lepší stabilita umožňují vozidlu dojet dál, než je potřeba ho znovu nabít. Nová generace Nissanu LEAF je posazena níže k vozovce, což přináší lepší stabilitu ve vysokých rychlostech. Další nové designové prvky výrazně podporují stabilitu, pokud vůz čelí silnému bočnímu větru.

Konstruktéři Nissanu se inspirovali křídly letadel a novému Nissanu LEAF dali ideální tvar, který umožňuje symetrické obtékání vzduchu. Vůz tak krájí vzduch jako nůž a jízda je plynulejší a efektivnější.

Uvedením Nissanu LEAF na trh, světově prvního sériově vyráběného elektromobilu, se společnost ‘Nissan’ stala průkopníkem elektromobility. Nissan LEAF, kterého se celosvětově prodalo již více než 277 000 kusů*, je stále nejprodávanějším elektromobilem na světě.

Chcete-li mít nejnovější informace, sledujte hashtag #Nissan #LEAF #ElectrifyTheWorld.

Další informace o produktech a službách společnosti ‘Nissan Motor Co., Ltd’. a našem úsilí o udržitelnou obilitu najdete na webu Nissan-Global.com. Sledujte nás na sítích Facebook, Instagram, Twitter a LinkedIn a podívejte se na naše nová vide na YouTube.

* Kumulativní čísla prodeje od prosince 2010 do června 2017.

/Tisková zpráva, *Nissan Motor Co., Ltd, Public Relations, http://newsroom.nissan-europe.com/cz/cs-cz /