Zetor na výstavách Agrokomplex a Země Živitelka

Zetor na výstavách Agrokomplex a Země Živitelka / Foto zdroj: ZETOR TRACTORS a.s.

logo Zetor

 

 

Srpen již tradičně patří výstavám Země Živitelka pořádané v Českých Budějovicích a Agrokomplexu konaném v Nitře na Slovensku.

 

ZETOR je 44 let součástí těchto zemědělských veletrhů a nejinak tomu bude i v letošním roce.

Zetor na výstavách Agrokomplex a Země Živitelka / Foto zdroj: ZETOR TRACTORS a.s.Na stánku společnosti si návštěvníci budou moci prohlédnout traktory modelových řad FORTERRA a PROXIMA v emisním řešení STAGE IV. Modernizované stroje jsou ceněny pro nízké provozní náklady, úspora může dosáhnout až 19% v závislosti na vykonávané činnosti.

Traktory PROXIMA disponují 4válcovými motory ZETOR o výkonech od 80 do 120 koní. Rozlišujeme tři základní typy strojů – CL, GP a HS. Jednotlivé modely přinášejí širokou škálu převodovek s ohledem na potřeby uživatelů, od mechanických až po elektrohydraulické s násobičem krouticího momentu (PowerShift) a elektrohydraulickým reverzorem umožňující řazení pod zatížením (PowerShuttle). PROXIMY patří do skupiny univerzálních zemědělských kolových traktorů určených především k agregaci se zemědělskými stroji nebo pro komunální a lesnické využití.

Traktory řady FORTERRA vynikají svou robustností a silou. V modelové řadě najdeme hned 3 varianty. Model CL je vybaven čtyřválcovým motorem s výkonem v rozsahu od 96 do 136 koní a základní převodovkou 24/18. FORTERRA HSX získala navíc, ve srovnání se základním modelem, modernější převodovku o rozsahu 30/30 s hydraulickou reverzací. Vlajkovou lodí značky ZETOR je nejvyšší model HD. Jde o přímého konkurenta 6 válcových traktorů, disponuje výkonem až 147 koní, má robustnější tělo, odpruženou nápravu a multifunkční ovládací panel.

Největší novinkou na stánku, bude nový MAJOR HS

„Nový traktor je určen pro zákazníky, kteří preferují u strojů dané výkonností třídy vyšší komfort a zároveň kladou důraz na nízké provozní náklady. MAJOR HS je univerzální kolový stroj, vhodný k agregaci se zemědělskými stroji, ale i pro dopravu. Své uplatnění najde na menších a rodiných farmách a práci zastane i v komunálních službách,“ říká Robert Todt, ředitel Úseku prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s.

Na stáncích budou přitomni i servisní technici, kteří rádi zájemcům poradí, jak správně pečovat a starat se o svůj traktor. Kdo uvažuje o nákupu nové techniky, může se seznámit s nabídkou bezúročného financování.

„Zveme malé i velké zemědělce, farmáře, hospodáře, fanoušky, prostě všechny, kdo mají rádi silné stroje, červenou barvu a značku ZETOR, aby nás na našich stáncích navštívili,“ zve Robert Todt na výstavy.

Agrokomplex v Nitře na Slovensku se letos koná v termínu od 17. 8. do 20. 8. 2017 a stánek ZETORU bude situován na volné ploše. Výstava Země Živitelka v Českých Budějovicích proběhne od 24. 8. do 29. 8. 2017 a ZETOR naleznete v pavilonu Z. Těšíme se na Vás.

 

/Tisková zpráva, Foto zdroj: ZETOR TRACTORS a. s. Trnkova 111, 628 00 Brno – Líšeň, Česká republika/