EUROWAG otevřel svůj první truck park ve Španělsku, v La Jonquera/Figueres, jen několik minut od hranic s Francií

EUROWAG otevřel svůj první truck park ve Španělsku, v La Jonquera/Figueres, jen několik minut od hranic s Francií / Foto zdroj: EUROWAG – W.A.G. payment solutions, a.s.

logo EUROWAG

 

• Eurowag oznámil otevření nové čerpací stanice ve španělském La Jonquera/Figueres
• Na čerpací stanici najdete 6 pruhů pro diesel a AdBlue s čerpáním po obou stranách a možnost krátkodobého stání s vybavením pro řidiče
• Nová stanice potvrzuje pozici Eurowagu jako nejrychleji rostoucího poskytovatele integrovaného mobilního řešení v Evropě

Eurowag, přední poskytovatel platebních řešení v Evropě a registrovaný poskytovatel EETS, otevřel v La Jonquera / Figueres první „truck park“ ve Španělsku.

 

Nově postavená stanice je otevřena 24 hodin denně 7 dní v týdnu a nabízí šest tankovacích pruhů s oboustranným čerpáním nafty a AdBlue. Kromě toho je zde nainstalován kamerový systém, který zajišťuje maximální bezpečnost přepravovaného nákladu, vozidel a řidičů. Pro komfort řidičů je zde i automat s nabídkou čerstvé kávy, baget, občerstvení a sladkostí.

„Nová stanice v La Jonquera / Figueres je součástí našeho závazku rozšiřovat španělské a portugalské trhy a poskytnout našim zákazníkům vše, co potřebují ke svému růstu. Nadále budeme investovat do našich provozů v Atlantiku – v letošním roce jsme významně zvýšili počet stanic v akceptační síti ve Španělsku, spustili interoperabilní palubní jednotku EETS a mnohem více – vše s cílem nabídnout nejlepší služby za velmi konkurenční cenu.“ říká Bruno Addes, ředitel pro region Atlantic v Eurowagu.

La Jonquera je první stanicí Eurowag s novou identitou značky, kterou společnost změnila v srpnu letošního roku – a navazuje na koncepci Truck Park navrženou s ohledem na řidiče. Stanice je přístupná široké veřejnosti od 2. října 2018.

EUROWAG otevřel svůj první truck park ve Španělsku, v La Jonquera/Figueres, jen několik minut od hranic s Francií / Foto zdroj: EUROWAG – W.A.G. payment solutions, a.s.

/Tisková zpráva, zdroj: *Eurowag – payment solutions on the road, W.A.G. payment solutions, Na Vítězné pláni 1719/4, 140 00 Praha, ČR, www.eurowag.com/