Nenechávejte registraci na nové české mýto na poslední chvíli, radí DKV

Nenechávejte registraci na nové české mýto na poslední chvíli, radí DKV / Foto zdroj: DKV Euro Service

LOGO_DKV

 

• Nové české mýto se spouští 1. prosince 2019
• Registrace a výměna palubních jednotek proběhne v říjnu a listopadu
• Během pouhých dvou měsíců se musí zaregistrovat všechna vozidla nad 3,5 t

Společnost DKV Euro Service, přední poskytovatel služeb pro dopravce, se intenzivně připravuje na změnu českého mýta.

 

Během pouhých dvou měsíců, od 1. října do 30. listopadu, bude potřeba zregistrovat všechna vozidla nad 3,5 tuny do nového mýtného systému a vybavit je palubními jednotkami.

Nenechávejte registraci na nové české mýto na poslední chvíli, radí DKV / Foto zdroj: DKV Euro Service

 

„Jedná se o administrativně a časově náročný proces. Pro flotily o více vozidlech se bude jednat o mnoho hodin práce v byznysově nejnáročnější části roku. Doporučujeme se na změny včas připravit a především najít způsob, jak celý proces zvládnout co nejefektivněji,“ říká Lukáš Ondráček, ředitel české a slovenské pobočky DKV Euro Service.

DKV poskytuje komplexní řešení ve správě mýta již řadu let. „Díky know-how a zkušenostem se spouštěním většiny evropských mýtných systémů víme, co dopravce čeká. Dokážeme jim proto poskytnout efektivní pomoc i se změnou registrace a výměnou palubních jednotek potřebných pro provoz vozidel na zpoplatněných českých silnicích a dálnicích,“ doplňuje Ondráček.

Kromě snadné registrace ušetří provozovatelům vozidel čas a náklady i efektivní plánování tras s ohledem na výdaje za pohonné hmoty a mýtné poplatky. Zákazníci DKV velmi oceňují i účetně přehledné a ekonomicky výhodné vyúčtování mýta z téměř 30 zemí.

 

/Tisková zpráva, Foto zdroj: *DKV Euro Service GmbH + Co. KG, AC&C Public Relations, s.r.o./