Stahování z tachografů a karet řidičů

logo_datacho

 

 

Datacho – Zpříjemňuje dopravcům život

Již několik dlouhých let je v platnosti nařízení Evropského parlamentu o povinnosti stahování dat z karet řidičů každých 28 dnů, respektive z tachografů každé 3 měsíce. Dopravci, pozor! Ještě nikdy v historii však nebylo plnění tohoto mnohdy na nervy lezoucího úkolu tak snadné jako nyní. Díky komplexnímu řešení nabízenému českou společností Datacho, můžete ušetřit nejen spoustu nervů, ale i času a peněz.

Jedná se o službu umožňující zefektivňovat stahování tachografů a karet řidičů. A to kupříkladu tím, že za vás hlídá termíny. V případě blížícího se data stahování vám přijde emailem upozornění na tuto skutečnost, včetně výzvy k jejímu provedení. Stažení dat navíc zvládne s pomocí intuitivní, odkudkoliv přístupné a na instalaci snadné aplikaci opravdu každý, i ten největší laik. Všechna data jsou pak po 2 roky archivována a zálohována v zašifrované podobě přímo u provozovatele, tudíž se nemusíte bát jejich ztráty nebo zneužití.

Elegantní řešení pro malé i velké firmy

Obrovskou devízou Datacha je nabízená možnost vyhodnocování tachografu. Díky ní si je majitel dopravní společnosti či jiný odpovědný pracovník schopen během pár vteřin zjistit, zdali řidiči dodržují bezpečnostní přestávky, doby jízdy a podobně. Své uplatnění si tedy najde tato služba nejen u malých, ale i u velkých dopravců. Datacho je připraveno si získat vaši přízeň bezkonkurenčním poměrem cena/výkon, zbavit vás všech starostí se stahováním a vyhodnocováním dat totiž dokáže už od 990 Kč ročně.

Aby toho nebylo málo, tak toto řešení si rozumí snad se všemi existujícími čtečkami, které jsou v současné době na trhu. Nicméně pokud čtečku nevlastníte, nebo nejste s tou stávající spokojeni, můžete si na webu datacho.cz zakoupit praktické čtecí zařízení 2v1. Tato čtečka tachografů a zároveň i karet se vám pak odvděčí jednoduchou obslužností, kvalitním provedením a velkou pamětí.

 

/zdroj: WebDeal s.r.o./