DKV jako první spouští plnohodnotnou registraci k českému mýtu

LOGO_DKV

•  Nové české mýto pro vozidla nad 3,5 tuny již od 1. prosince 2019
•  DKV umožňuje registraci přes vlastní registrační portál

 

Společnost DKV Euro Service, přední poskytovatel služeb pro dopravce, spouští jako první plnohodnotný registrační portál do nového českého mýta.

 

Zároveň připomíná, že by dopravci a majitelé vozidel nad 3,5 tuny, jichž se tato povinnost týká, rozhodně neměli s registrací a objednávkou palubních jednotek otálet.

 

„Máme zkušenosti se spouštěním řady mýtných systémů v Evropě a obyčejně všichni nechávají administrativní úkony na poslední chvíli. Riskují tak, že budou muset absolvovat dlouhé fronty na obchodních místech nebo jim nebudou palubní jednotky doručeny včas,“ říká Lukáš Ondráček, ředitel české a slovenské pobočky DKV Euro Service.

Registrační portál DKV na www.toll-cz.dkv-euroservice.com umožní všem zájemcům rychlou a snadnou online registraci. „Jsem rád, že můžeme nabídnout dopravcům efektivní způsob, jak zvládnout tento administrativně a časově náročný proces. Pomůžeme jim ušetřit mnoho hodin práce v pracovně nejnáročnější části roku,“ říká L. Ondráček. Další informace naleznou zájemci také na speciální stránce www.czmyto.cz .

DKV poskytuje dopravcům komplexní řešení ve správě mýta již řadu let. „Našim zákazníkům nabízíme vše – od snadné registrace flotily vozidel přes efektivní plánování tras s ohledem na výdaje za pohonné hmoty a mýtné poplatky až po účetně přehledné a ekonomicky výhodné vyúčtování z téměř 30 zemí,“ doplňuje L. Ondráček.

 

 

/Tisková zpráva, Foto zdroj: *DKV Euro Service GmbH + Co. KG, AC&C Public Relations, s.r.o./