Enatruck s.r.o. – dodavatel kvalitního příslušenství od A do Z!

Enatruck

Enatruck s.r.o. je součástí mezinárodní společnosti Ena Operations AB se sídlem ve Växjö  -Švédsko. Naše kancelář v České Republice je umístěna v Českém Těšíně.

Naší základní činností je distribuce kvalitního příslušenství a doplňků nejen pro kamiony ale také pro dodávky, autobusy, zemědělské stroje, karavany a mnoho dalších vozidel pohybujících se po silnici i mimo ni. Po celé Evropě spolupracujeme s prodejci a servisy nákladních vozidel, jakými jsou Volvo, Scania, Daf, Renault, Mercedes Man, Iveco, a také s největšími výrobci tohoto sortimentu po celém světě.

Veškeré informace o produktech naleznete na stránkách www.enatruck.cz

Níže pak naleznete stručný přehled našeho sortimentu.

 

KELSA

Trubkové rámy Kelsa

Velice kvalitně provedené trubkové rámy od anglického výrobce Kelsa. Rámy se vyrábí ve dvou provedeních, a to buď leštěný nerez nebo anodovaný hliník s možností dovybavení plně instalovanou kabeláží nebo pozičními světly. Montáž těchto trubek nevyžaduje žádný zásah do kabiny vozidla, a veškerá instalace probíhá na již továrně určené body.

 

INDEL B

Autochladničky a klimatizace Indel B

Nepostradatelné vybavení každého pořádného kamionu. Společnost Indel B byla založena roku 1967 jako součást geniálního obchodního nápadu: polohermetického kompresoru pro chlazení malých prostor. Společnost začala produkovat malé chladničky poháněné stejnosměrným napětím 12/24V určené pro vše, co se hýbe: lodě, karavany, vozidla a veškeré volnočasové aktivity. Výrobky společnosti oplývaly výjimečnou flexibilitou, to vedlo k mimořádnému úspěchu, když v roce 1982 byla společnost Indel B vybrána společností NASA, aby vyvinula chladničku pro použití v raketoplánu Columbia. Indel B byla jedinou společností, jejíž produkty mohly fungovat v beztížném prostředí, kde otáčení o 360° bylo úplně normální. Díky výrobkům Indel B bude Váš čas strávený na cestách zase o něco příjemnější.

 

RESFRIAR

Vodní klimatizace ResfriAr

Brazilská  společnost, která se hlavně specializuje na výrobu vodních klimatizátorů pro kamiony a zemědělské stroje. Kupříkladu se tyto výrobky na jihoamerickém kontinentu instalují na tovární úrovni do vozů Scania, Iveco nebo do zemědělských strojů John Deere. Klimatizátor využívá procesu chlazení vzduchu během odpařování vody (v momentu, kdy teplota takové odpařování způsobuje). Ve výsledku chladnější vzduch proudí přes klimatizátor dovnitř kabiny. Díky minimálnímu odběru elektrické energie Vám tento přístroj nejlépe poslouží během spánku za horkých letních nocí. Velkou výhodou vodních klimatizací je velmi dobrá efektivita práce během přímého slunečního záření a v neposlední řadě cena!

 

VEPRO

Sluneční clony a ofuky Vepro

Finská rodinná společnost zaměřující se na výrobu slunečních clon a ofuků  z vysoce kvalitního plastu. Při použití nejmodernějších technologií vakuového tvarování a lisování plastu za tepla, jsou tyto clony nejodolnější vůči povětrnostním vlivům na trhu. Na tovární úrovni se tyto clony instalují do většiny kamionu na evropském trhu.

V naší nabídce pak dále naleznete spoustu produktů renomovaných světových značek, jakými jsou

– METEC ( Estonská firma produkující trubkové rámy)

– FUELDEFFEND (Britská společnost produkující zabezpečení nádrží proti krádeži paliva)

– SNUGGER (Australské nezávislé topení)

– VOLCANO (Íránské nezávislé topení)

– TRUCKCHEF (mikrovlnné trouby na 24V)

– PRIMEPOWER (kvalitní nabíječky švédské produkce)

– HADLEY (vzduchové houkačky made in USA)

– BEAM (italské vzduchové houkačky a poklice)

– WHITE DIAMOND (prvotřídní autokosmetika)

– TOPCAM (bezdrátové kamerové systémy)

– SKYLED (LED reklamní panely a přídavné reflektory)

NA VEŠKERÝ VÝŠE UVEDENÝ SORTIMENT SE MŮŽETE TĚŠIT V NOVĚ VYTVOŘENÉM E-SHOPU

WWW.TRUCKPROFI.CZ