Crafter2Craftsmen – Nový Crafter vyráží na cestu za evropskými řemeslníky

Crafter2Craftsmen – Nový Crafter vyráží na cestu za evropskými řemeslníky (Foto: HENNING SCHEFFEN)

logo Volkswagen

 

  • 42 000 kilometrů 30 zeměmi za čtyři měsíce
  • Jednou ze zastávek bude i Česká republika
  • Mezinárodní test kvality při návštěvě jedinečných odborníků vykonávajících neobvyklá řemesla

 

Volkswagen Užitkové vozy posílá nový model Crafter na cestu napříč Evropou. Čtyři měsíce, 42 000 kilometrů, 30 zemí. V jednom kuse. Trasa s nejrozmanitějšími profily a klimatickými zónami. Cílem je nalézt v každé zemi vyjímečné řemeslníky a zjistit, co je stále znovu motivuje k dokonalosti.

Crafter2Craftsmen – Nový Crafter vyráží na cestu za evropskými řemeslníky (Foto: HENNING SCHEFFEN)

Nový Crafter byl dosud nevídaným způsobem přizpůsoben potřebám a požadavkům rozmanitých skupin uživatelů. Výsledkem je užitkové vozidlo, které stanovuje zcela nová měřítka z hledisek praktičnosti, hospodárnosti a inovací – a díky tomu je připraveno na všechny výzvy v každodenním životě řemeslníků.

Carsten Sass, vedoucí prodeje v Německu, k tomu říká: „Nový model Crafter jsme vyvinuli v úzké spolupráci s jeho cílovými skupinami a ve zvláštní míře jsme dbali na kvalitu. Akcí Crafter2Craftsmen chceme nyní ukázat, jak spolehlivý je nový Crafter a že dokonale splní roli nepostradatelného pomocníka těch nejlepších mistrů ve svém oboru.“

Jízda „Crafter2Craftsmen“ odstartuje v Hannoveru, u sídla značky Volkswagen Užitkové vozy. Odtud povede trasa do hannoverské kávové manufaktury Andrease Berndta (56), který praží jednodruhové kávy i jejich směsi a dbá na šetrné zpracování.

Dalšími zastávkami modelu Crafter budou Francie a Španělsko. Hledání nadšených řemeslníků a reprezentantů nevšedních řemesel bude pokračovat i v dalších částech Evropy. V Maroku a na Islandu. Všechny navštívené řemeslníky spojuje vášnivá snaha o dokonalost, ať se jedná o výrobu dud ve Skotsku, rekonstrukce starých větrných mlýnů v Nizozemí, zajišťování dodávek květin pro dánskou královskou rodinu, nebo kovářskou výrobu seker ve Švédsku.

„Těší nás, že jednou ze zastávek bude i zajímavé místo v České republice,“ říká Jan Procházka, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. „Další informace sledujte na našem facebooku,“ dodává.
https://www.facebook.com/VolkswagenUzitkoveVozy

 

V nadcházejících měsících tak bude nový Crafter od začátku podroben neobvyklé zkoušce kvality na trase, jejíž délka odpovídá přibližně obvodu Země.

Celou cestu modelu Crafter lze průběžně sledovat na sociálních sítích, jako jsou například Facebook a Twitter, a na webové stránce www.crafter2craftsmen.com. Více než 42 000 kilometrů, 30 zemí, v jednom kuse. Nový Crafter tak potvrdí, co v něm vězí, a prokáže, že je spolehlivých vozidlem pro všechny pracovní úkoly – každodenní i ty mimořádné.

Cestu můžete sledovat na následujících odkazech:

www.facebook.com/crafter2craftsmen
www.instagram.com/volkswagen_nutzfahrzeuge_vwn
https://twitter.com/search?q=crafter2craftsmen

 

/Tisková zpráva, 9.11.2016, Porsche Česká republika s.r.o., Lenka Vaňková, Divize Volkswagen, Užitkové vozy. www.volkswagen.cz, www.facebook.com/VolkswagenCR, www.volkswagen-media-services.com/