Volkswagen Užitkové vozy spouští akční nabídku Operativní Leasing IN

Volkswagen Užitkové vozy spouští akční nabídku Operativní Leasing IN

logo Volkswagen

 

  • Mimořádně atraktivní operativní leasing pro modely Caddy a T6
  • Caddy již od 5372 Kč, Transporter již od 7834 Kč za měsíc (bez DPH)
  • Financování bez akontace a s plnou péčí

 

Volkswagen Užitkové vozy spouští ve spolupráci se společností Volkswagen Financial Services akční nabídku OLIN (Operativní Leasing Ihned Na místě).

 

Až do konce roku 2016 si mohou zákazníci pořídit modely Caddy a T6 na operativní leasing za mimořádně výhodných podmínek s nízkými měsíčními splátkami. Skříňový Volkswagen Caddy tak lze provozovat již od 5372 Kč/měsíc (bez DPH), skříňový Transporter již od 7834 Kč/měsíc (bez DPH). Akční nabídka OLIN zahrnuje rovněž osobní verze Caddy a Caddy Maxi Trendline a Transporter Kombi. Výbavu vozidel i podmínky operativního leasingu lze „ušít na míru“ potřebám zákazníků.
Volkswagen Užitkové vozy spouští akční nabídku Operativní Leasing IN Volkswagen Užitkové vozy spouští akční nabídku Operativní Leasing IN

 

„Užitkové vozy Volkswagen jsou proslulé svou vysokou kvalitou, každodenní spolehlivostí i v náročných provozních podmínkách, mimořádnou robustností, příkladnou bezpečností i komfortem srovnatelným s kvalitními osobními vozy,“ říká Jan Procházka, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. „Novou akční nabídkou OLIN bychom proto rádi přesvědčili o přednostech našich modelů Caddy a T6 také zákazníky, kteří o vozech naší značky z cenových důvodů dosud neuvažovali.“

„Díky operativnímu leasingu se zvýhodněnými splátkami jsou nyní užitkové vozy Volkswagen ještě dostupnější nejen pro stávající klienty, ale především pro zákazníky, kteří nyní používají vozy konkurenčních značek,“ říká Lukáš Cankař, ředitel marketingu a retailového prodeje ve společnosti Volkswagen Financial Services, a dodává: „Zvýhodněná splátka zahrnuje veškeré legislativní poplatky, havarijní pojištění, povinné ručení, údržbu a servisní náklady.“

Nová akční nabídka OLIN platí až do konce roku 2016

– a je určena pro zájemce o modely Caddy a T6. Zvýhodněný operativní leasing lze samozřejmě přizpůsobit individuálním potřebám zákazníka. Ať se jedná o počet ujetých kilometrů za rok nebo dobu trvání operativního leasingu v rozmezí od 24 do 60 měsíců. Mezi nadstandardní služby, které je možné rovněž zahrnout do splátek, patří například pneuservis nebo pojištění GAP.

Do akční nabídky OLIN, připravené ve spolupráci značky Volkswagen Užitkové vozy a společnosti Volkswagen Financial Services, jsou zahrnuty následující modely: skříňový Caddy s motory 1.2 TSI/62 kW (84 k) a 2.0 TDI/75 kW (102 k), Caddy Trendline 2.0 TDI ve výkonových verzích 75 kW (102 k) a 110 kW (150 k), Caddy Trendline 1.4 TSI/92 kW (125 k) a Caddy Maxi Trendline 2.0 TDI/75 kW (102 k).

Z modelové řady T6 lze za zvýhodněných podmínek pořídit skříňový Transporter 2.0 TDI/75 kW (102 k) a Transporter Kombi s motorem 2.0 TDI. Ve výkonových stupních 75 kW (102 k) a 110 kW (150 k). Všechny modely jsou vybaveny poloautomatickou klimatizací, mechanickou převodovkou a mnoha dalšími prvky. Výbavu lze na přání zákazníka individualizovat.

Volkswagen Užitkové vozy spouští akční nabídku Operativní Leasing IN
Atraktivitu splátek v rámci akční nabídky OLIN dokládá například

– skříňový Volkswagen Caddy 1.2 TSI/62 kW (84 k). U něho začínají splátky operativního leasingu již od 5372 Kč za měsíc. Osobní verzi Caddy Trendline 1.4 TSI/92 kW (125 k) je možné provozovat již od 5448 Kč/měsíc. A nejnižší splátka za Caddy Maxi Trendline 2.0 TDI/75 kW (102 k) vyjde na 6605 Kč/měsíc.

Skříňový Transporter 2.0 TDI/75 kW (102 k) může podnikatelům pomáhat již za 7834 Kč/měsíc. Zatímco Transporter Kombi se stejným motorem lze pořídit již za 8647 Kč/měsíc. Veškeré uvedené splátky jsou bez DPH a vycházejí z varianty operativního leasingu na 48 měsíců při ujetí 20 000 kilometrů za rok.

 

 

/Tisková zpráva, 11.11.2016, Porsche Česká republika s.r.o. Lenka Vaňková, Divize Volkswagen, Užitkové vozy. www.volkswagen.cz, www.facebook.com/VolkswagenCR, www.volkswagen-media-services.com/