#ElectrifyTheWorld: Průvodce ekosystémem e-mobility společnosti Nissan

#ElectrifyTheWorld: Průvodce ekosystémem e-mobility společnosti Nissan / Foto zdroj: NISSAN

LOGO NISSAN

 

 

Dnes se bude náš seriál #ElectrifyTheWorld věnovat epizodě zabývající se ekosystémem elektrické mobility společnosti Nissan. Budeme pokračovat v představování vize inteligentní mobility Nissan.

 

Věděli jste, že ekosystém elektromobilů společnosti ‘Nissan’ stojí na pěti hlavních pilířích? Vedle elektromobilů se totiž ještě věnujeme technologiím akumulátorů, energetickým službám, infrastruktuře nabíjecích stanic a rozvoji partnerství v oblasti elektromobility.

#ElectrifyTheWorld: Průvodce ekosystémem e-mobility společnosti Nissan / Foto zdroj: NISSANNaše vize Inteligentní mobility v budoucnosti je nám tak inspirací pro vše, co děláme.

Patří sem vše od našeho aktivního přístupu k technologiím akumulátorů, přes investice do infrastruktury nabíjecích stanic až po vytváření partnerství s ostatními inovátory a používání nejnovějších chytrých technologií.

Nechceme pouze změnit zaběhlé vnímání přepravy jako takové – jdeme ještě o hodně dál. Zkoumáme, jak lze pomocí e-mobility vyrábět, ukládat a využívat elektřinu v masovém měřítku. To je podstata vize Inteligentní mobility Nissan.

Pomáhá nám vytvářet svět, ve kterém bude udržitelná mobilní elektřina dostupná opravdu každému.

6. září bude mít světovou premiéru nový #Nissan #LEAF. Chcete-li mít nejnovější informace, sledujte hashtag #ElectrifyTheWorld

/Tisková zpráva, *Nissan Motor Co., Ltd, Public Relations, http://newsroom.nissan-europe.com/cz/cs-cz /