Vysoká poptávka po personalizaci zcela nového Nissanu Micra

Vysoká poptávka po personalizaci zcela nového Nissanu Micra / Foto zdroj: NISSAN

LOGO NISSAN

 

•  Výrazný design svého nového vozu vylepšuje prostřednictvím exkluzivního personalizačního programu mnohem více zákazníků Nissanu Micra, než se předpokládalo.
•  K dispozici je více než 100 kombinací doplňků exteriéru a interiéru.
•  Podle informací prodejců je nejoblíbenější volbou personalizace barva Oranžová Energy.
•  Zákazníci za personalizaci své nové Micry utrácejí průměrně 400 eur.
•  Nové video odhaluje důležitost manuální práce v programu personalizace společnosti Nissan.

Autorizovaní dealeři vozů Nissan vykazují vyšší poptávku po možnostech personalizace zcela nového Nissanu Micra, než se očekávalo. Zhruba každý čtvrtý zákazník se rozhodne vylepšit výrazný design vozu doplňkovými díly exteriéru a interiéru.

 

Tato zpráva přichází v době, kdy Nissan představuje nové video ukazující manuální přidávání externích personalizačních dílů určených pro hatchback segmentu B. Záběry „ze zákulisí“ si všímají pozornosti věnované detailům, která je přirozenou součástí personalizačního programu nové Micry a zaručuje pokaždé vysoce kvalitní výsledky.
Vysoká poptávka po personalizaci zcela nového Nissanu Micra / Foto zdroj: NISSAN Vysoká poptávka po personalizaci zcela nového Nissanu Micra / Foto zdroj: NISSAN

Průzkum mezi prvními zákazníky nového modelu Micra ukázal, že 60 % z nich zaujal dynamický a výrazný styling jejich vozu. Ten je prvořadým důvodem nákupu nové Micry.

A pokud jde o personalizaci, nabídka Nissanu nemá obdoby. K dispozici je více než 100 kombinací vylepšení exteriéru i interiéru modelu Micra, v celé řadě živých barev.

Přibližně 22 % zákazníků se rozhodne personalizovat exteriér své Micry. Mezi doplňky patří exkluzivní lišty nárazníků, ochranné lišty dveří, 17“ hliníková kola, kryty zpětných zrcátek a vysoce kvalitní polepy aplikované na kapotu a střechu.

Informace od prodejců přinášejí tato hlavní zjištění:

•  Barva Oranžová Energy je pro zákazníky nejpopulárnější volbou personalizace exteriéru, následovaná barvami Černá Enigma, Chromová Vibrant a Modrá Power.
•  Personalizaci exteriéru si nejčastěji volí zákazníci v Německu, Rakousku a Švýcarsku.
•  V těchto zemích a také v Itálii se jako nejoblíbenější ukazuje barva Černá Enigma.
•  Chromová Vibrant je hitem u zákazníků v Itálii a ve Spojeném království, zatímco Oranžová Energy je preferovaná ve Francii a Španělsku.

Personalizace interiéru Nissanu Micra je ještě populárnější než u exteriéru – svůj vůz si takto upraví 27 % zákazníků

•  Pokud jde o Evropu, personalizace interiéru je nejoblíbenější v Itálii.
•  Na prvním místě je barva Oranžová Energy, následovaná barvou Modrá Power a Červená Invigorating.

Informace od prodejců také ukázaly, která barevná kombinace je v Evropě nejoblíbenější. Odpověď zní: Šedá Dark s personalizací v barvě Oranžová Energy uvnitř i vně.

Vysoká poptávka po personalizaci zcela nového Nissanu Micra / Foto zdroj: NISSANÚdaje o objemu zákaznických personalizaci exteriéru a interiéru jsou vyšší, než se původně předpokládalo. Klíčem k této poptávce je cenová dostupnost. Zákazníci za svůj zvolený personalizovaný design zaplatí v průměru jen 400 eur.

Helen Perry, generální ředitelka pro segment malých vozů společnosti Nissan Europe, k tomu říká: „Personalizační program pro zcela nový Nissan Micra byl vytvořen tak, aby zákazníkům umožnil při nákupu vozidla vyjádřit jejich individuální charakter a designové preference. Odezva od prodejců potvrdila, že kombinace fantastické nabídky a dostupnosti prostředků personalizace je oblíbenější, než jsme čekali.“

Během životního cyklu vozu budou do personalizačního programu Micry přidávány nové možnosti, které dále rozšíří atraktivitu modelu pro zákazníky, kteří chtějí na silnici vyjádřit svou osobnost.

Nové video o personalizaci, které ukazuje duležitost manuální práce v programu personalizace pro Nissan Micra, bylo natočeno v závodě aliance Renault-Nissan ve francouzském městě Flins, kde se Micra vyrábí.

/Tisková zpráva, *Nissan Motor Co., Ltd, Public Relations, http://newsroom.nissan-europe.com/cz/cs-cz /