#ElectrifyTheWorld: Partnerství se světovými špičkami

#ElectrifyTheWorld: Partnerství se světovými špičkami / Foto zdroj: NISSAN

LOGO NISSAN

 

V poslední části seriálu #ElectrifyTheWorld vám řekneme něco o partnerství se společnostmi, které představují špičku ve svých oborech. Partnerství je totiž posledním z pilířů ekosystému e-mobility Nissan.

 

Nissan spolupracuje s několika společnostmi, které patří mezi největší inovátory na světě a díky tomu se daří vyvíjet produkty a služby, které přináší zákazníkům užitek v praktickém životě. Dnes vám představíme tři z našich partnerství: společnost Eaton, společnost Enel a Nissan IT agregátory.

#ElectrifyTheWorld: Partnerství se světovými špičkami / Foto zdroj: NISSANSpolečnost Eaton je celosvětovou špičkou v oblasti řešení pro správu energie. Tato společnost staví rakety pro mise na Mars a vyvíjí technologie, které umožňují letadlům přistávat za deště. Kromě toho také pomáhá vdechnout bateriím našich elektromobilů druhý život – to když je po službě dlouhé několik stovek tisíc kilometrů integruje do samého nitra naší technologie xStorage.

Společnost Enel je jednou z největších integrovaných energetických společností na světě a po celém světě poskytuje energii 61 milionům zákazníků. Téměř polovina energie, kterou společnost Enel vyrobí, vzniká s nulovými emisemi oxidu uhličitého. Celá skupina tak díky tomu patří do skupiny předních výrobců ekologicky čisté energie. Pomáhají nám chopit se příležitosti a vytvořit z každého elektromobilu Nissan mobilní zdroj energie, který našim zákazníkům bude sloužit i jako zdroj příjmů a zároveň zvýší stabilitu národní rozvodné sítě.

Nissan IT agregátoři. Naše partnerství se společností Enel doplňuje ještě široká škála softwarových společností, od kterých máme k dispozici inteligentní služby na sledování toku energie. Tyto společnosti vyhodnocují situaci v národních rozvodných sítích a automaticky řídí způsob a čas nabíjení a vybíjení našich systémů pro ukládání energie. Takovým postupem se maximalizují příležitosti k zisku, vytváří se úspory a stabilizují se dodávky energie na národní úrovni.

6. září bude mít světovou premiéru nový #Nissan #LEAF. Chcete-li mít nejnovější informace, sledujte hashtag #ElectrifyTheWorld

/Tisková zpráva, *Nissan Motor Co., Ltd, Public Relations, http://newsroom.nissan-europe.com/cz/cs-cz /